Motrac Handling & Cleaning neemt Lauwers Heftruck Service over

Motrac Handling & Cleaning neemt Lauwers Heftruck Service over

Motrac Handling & Cleaning uit Antwerpen, exclusieve invoerder en verdeler van Linde Material Handling producten voor heel Belgiƫ, heeft met ingang van 1 juni 2019 de activiteiten van branchegenoot Lauwers Heftruck Service uit Dottenijs/Dottignies overgenomen. Dit betekent dat Motrac vanuit deze derde vestiging nog intenser de belangrijke Oost- en West-Vlaamse markt alsook de Henegouwse regio kan servicen.

Het familiebedrijf Lauwers is al bijna 30 jaar actief als onderhouds- en herstelbedrijf voor de Linde magazijn- en heftrucks en is bovendien uitgegroeid tot een belangrijke regionale leverancier van materiaal voor goederenbehandeling.

Door de overname bundelen Motrac en Lauwers nu hun krachten. ā€œLauwers geniet een uitstekende reputatieā€, zegt Filip Van Kelecom, CEO Motrac. ā€œBovendien is het gloednieuw pand in Dottenijs, gelegen tussen Kortrijk en Doornik, zowel ruimtelijk als technologisch voorbereid op de toekomst met alle mogelijke faciliteiten en voorzieningen voor een optimale dienstverlening naar de eindgebruikerā€.

Ook Thierry Quequin, directeur Lauwers Heftruck ServiceĀ is enthousiast: ā€œHet is een win-win. Lauwers was al sterk service georiĆ«nteerd en heeft een ruime expertise in used Linde-vorkheftrucks. Motrac is een autoriteit in de verkoop en servicing van nieuwe Linde-trucks. Aangezien de technologie in de Linde-toestellen steeds intelligenter wordt en het vinden van technische profielen steeds complexer, zien we onze samenwerking als een cadeau met een strik eromheen.ā€

Alle activiteiten van Lauwers worden daarom voortgezet onder de naam Motrac en via Motrac verder uitgebouwd met up to date expertise en knowhow, alsook met het werven en permanent opleiden van de onderhoudstechnici. Het rechtstreeks ontzorgen van de eindgebruiker is een topprioriteit.

De overname past perfect in de strategie van Motrac om te groeien en om zich lokaal te verankeren, wat finaal ten goede komt aan de eindgebruiker.  Voor alle Linde-klanten in België is de dienstverlening en naservice sowieso gewaarborgd 24u/24u en 7/7 dagen.

Ook de producent, Linde Material Handling (Aschaffenburg) is verheugd met deze ontwikkeling en ziet de overname dan ook als een logische stap om haar marktpositie in Belgiƫ uit te breiden via Motrac.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Gratis nieuwsbrief
Mis geen belangrijk logistiek nieuws
Ontvang elke week de belangrijkste updates over transport, warehousing, supply chain en logistieke technologie in Belgiƫ.
Gratis wekelijkse logistieke update - schrijf je in voor de nieuwsbrief van Logistiek.be
Kort, relevant en gratis. Uitschrijven kan altijd.