Antwerpse Ring krijgt ledverlichting

In 2018 zal de Antwerpse Ring voorzien worden van ledverlichting, zo schrijven de kranten van het Mediahuis. Dat is een primeur voor Vlaanderen. Daarna zullen ook de andere snelwegen in Vlaanderen volgen. Er zullen ook dingen veranderen op het vlak van hoe er verlicht zal worden. Zo zullen op de Antwerpse Ring de lichten altijd branden, terwijl dit op andere plaatsen niet altijd zo zal zijn. Ook kan het verlichtingsniveau aangepast worden aan de verkeerssituatie.

Ben Weyts (NV-A), Vlaams minister van Mobiliteit, heeft een aantal prioriteiten uitgetekend. Als eerste zullen de verlichtingspalen aangepast worden waar het licht altijd aan is. Daarna volgt de rest. Waar de verlichting recent nog werd vernieuwd, zal er voorlopig geen aanpassing gebeuren.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Gratis nieuwsbrief
Mis geen belangrijk logistiek nieuws
Ontvang elke week de belangrijkste updates over transport, warehousing, supply chain en logistieke technologie in België.
Gratis wekelijkse logistieke update - schrijf je in voor de nieuwsbrief van Logistiek.be
Kort, relevant en gratis. Uitschrijven kan altijd.