DPD gaat de concurrentie aan met BPost

pakketvervoerder DPD gaat de concurrentie aan met BPost. De onderneming start in de Benelux met een netwerk van afhaalpunten, zoals krantenwinkels, kruideniers enzovoort. In het verleden werkte DPD samen met Kiala en diens netwerk, maar dat contract loopt in februari ten einde.Op dit moment zijn er al zo’n 500 afhaalpunten in BelgiĆ«, maar dat aantal wordt nog uitgebreid.

Als alles goed loopt, zal het eigen netwerk DPD geen windeieren leggen. Er wordt gemikt op een groei van 20 procent voor de omzet en het volume naar volgend jaar toe. Doelgroep zijn zowel particulieren als bedrijfsklanten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Gratis nieuwsbrief
Mis geen belangrijk logistiek nieuws
Ontvang elke week de belangrijkste updates over transport, warehousing, supply chain en logistieke technologie in Belgiƫ.
Gratis wekelijkse logistieke update - schrijf je in voor de nieuwsbrief van Logistiek.be
Kort, relevant en gratis. Uitschrijven kan altijd.