Halalcertificaat haven Zeebrugge toch primeur

De haven van Zeebrugge kreeg een halalcertificaat van de Halal Food Council of Europe. Deze raad geeft hierbij aan dat de haven van Zeebrugge voldoet aan alle vereisten om halal eten te vervoeren. Zeebrugge blijkt hiermee een primeur te hebben met het certificaat in West-Europa. Uit andere bronnen komt het geluid dat de haven van Rotterdam zulk certificaat al sinds 2006 heeft, maar die info is blijkbaar niet correct. In Rotterdam is het zo dat er 1 bedrijf in de haven (het opslagbedrijf Eurofrigo), maar niet de haven zelf, een halalcertificaat heeft.

De haven van Antwerpen vindt het behalen van een halalcertificaat geen absolute noodzaak. Antwerpen heeft haar eigen sterke punten. Waar Zeebrugge een focus creëert op voeding, doet Antwerpen dat op petrochemie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Gratis nieuwsbrief
Mis geen belangrijk logistiek nieuws
Ontvang elke week de belangrijkste updates over transport, warehousing, supply chain en logistieke technologie in België.
Gratis wekelijkse logistieke update - schrijf je in voor de nieuwsbrief van Logistiek.be
Kort, relevant en gratis. Uitschrijven kan altijd.