Op donderdag 7 februari verwelkomen we je graag op ons eerste e-commerce seminarie van het nieuwe jaar. We brengen vier specialisten in de logistiek samen om je in een namiddag te helpen bij het optimaliseren van je logistieke apparaat.
Want online verkopen is รฉรฉn ding โ vaak begint de uitdaging voor de handelaar pas na die virtuele verkoop. Hoe organiseer je je bevoorrading? Hoe krijg je de verkochte goederen snel en goedkoop bij de klant? Welke valkuilen kun je vermijden, welke oplossingen bewezen hun doeltreffendheid?
om je in te schrijven.
Programma
tot 14.00
Welkomkoffie
14.00
Alain Bussod โ Savoyeโข Alain is momenteel Europe Business Unit Director bij Savoye en behaalde een diploma industriรซle automatisatie en management.
โข SAVOYE ontwikkelt en integreert logistieke oplossingen. Ze hebben referenties als Barnes & Noble, Bricomarchรฉ, Planet Parfum, Decathlon, Fnac, Vente-privรฉe.com, Amazon, Carrefour.
โข Inhoud van de presentatie: hoe kunnen we het proces gelijktijdig met de activiteit laten lopen, en hoe kan er een gemechaniseerde oplossing uitgewerkt worden die rekening houdt met flexibiliteit en productiviteit?
โข Presentatie in het FR
14.30
Frederik Stoop – Vdh Logisticsโข Frederik is momenteel Managing Partner bij Vdh Logistics en behaalde een diploma als TEWโer
โข VdH is een familiaal bedrijf, gespecialiseerd in de logistieke ondersteuning van direct mail, marketing activiteiten en e-commerce
โข E-logistiek is meer dan gewoon maar pick & pack, maar behoeft een persoonlijke toets gaande van feeling over problem solving tot productkennis.
โข Presentatie in het NL
15.00
Pauze
15.30
Sonja Van Dorslaer– Asendiaโข Sonja is momenteel Managing Director Belgium van Asendia, maar heeft voorgaande ervaring bij Spring Global Mail, TNT International Mail en Mailfast
โข Asendia is een partnerschap tussen La Poste en Swiss Post waarin de expertise en netwerken van twee toonaangevende postbedrijven zijn gebundeld
โข Inhoud van de presentatie: verkoop op afstand en de zeven dienstsegmenten (marktintroductie, klantenwerving en โbinding, documentbeheer, documentoutput, warehousing en fulfilment, distributie en aftersales)
โข Presentatie in het NL
16.00
Dirk De Vylder–ย VILโข Dirk is momenteel Program Manager Supply Chain Organisation bij het VIL, en is voormalig Logistiek Manager alsook Supply Chain Manager.
โข Het Vlaams Instituut voor de Logistiek โ of kortweg VIL โ is het innovatieplatform voor de logistieke sector
โข Dirk spreekt over het vorig jaar afgeronde e-fulfilment project en over het lopende e-warehousing project. De presentatie gaat ook over logistiek op maat van de online klant.
โข Presentatie in het NL
16.30
Netwerkreceptie met hapjes
Praktische informatie
Datum
Donderdag 7 februari 2013
Uurregeling
Van 14 tot 16 uur 30
Locatie
Comeos
Edmond Van Nieuwenhuyselaan 8,
1160 BrusselRuime parking bij Carrefour (P + 2 )