Pas nettowinst voor NMBS Logistics in 2013

Pas nettowinst voor NMBS Logistics in 2013
NMBS Logistics, de goederendochter van de NMBS, gaat volgens de Tijd opnieuw het jaar afsluiten in het rood. Met de cijfers die in het Staatsblad gepubliceerd werden, blijkt dat NMBS Logistics een nettoverlies kan verwachten van 26 miljoen euro. Woordvoerster Veerle Van Mierlo wil dat niet zo expliciet gezegd hebben, maar aangezien NMBS een reserve heeft aangelegd voor voorzienbare verliezen, wijst dat alvast niet op winstvooruitzichten.
Geert Pauwels, de Gedelegeerd Bestuurder van NMBS Logistics was tijdens ons video interview vorig jaar wel openhartig over het moeizame herstel en de vele uitdagingen die nog overwonnen moeten worden op de ‘spoorweg’ naar winstgevendheid.

Bron: de Tijd

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Gratis nieuwsbrief
Mis geen belangrijk logistiek nieuws
Ontvang elke week de belangrijkste updates over transport, warehousing, supply chain en logistieke technologie in Belgiƫ.
Gratis wekelijkse logistieke update - schrijf je in voor de nieuwsbrief van Logistiek.be
Kort, relevant en gratis. Uitschrijven kan altijd.